Operator wózka widłowego

Armadas B.V. i.o.

Holandia, zagranica

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: Holandia

Jestes gotowy by podjac prace w Holandii? Jestes zmotywowany i wladasz dobrze jezykiem angielskim? APLIKUJ!

Po przyjeździe z Polski do Holandii nie ma obowiązku okazywania negatywnego wyniku testu oraz konieczności odbywania kwarantanny

Opis firmy:

Firma z branży metalurgicznej z ponad 50 letnim doświadczeniem specjalizująca się w produkcji wyrobów ze stali, stali nierdzewnej oraz aluminium. Świadczy między innymi usługi w zakresie: montażu, cięcia, spawania, zaginania oraz wykrawania.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Rozładunek / załadunek produktów.
  • Drobne prace administracyjne

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego
  • samodzielność

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO 12,59e brutto/godzina
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
  • zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe z dostępem do Internetu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwości rozwoju i awansu
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy