Operator wózka widłowego

Tmf-jobs

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Operator wózka widłowego na 2 zmiany.

Dla jednego z naszych klientów szukamy doświadczonego kierowcy wózków widłowych.

O funkcji;

Jako kierowca wózków widłowych w magazynie jesteś odpowiedzialny za zbieranie odpowiednich zamówień za pomocą wózka widłowego. Sortowanie i sprawdzanie towarow przychodzących i wychodzących i umieszczanie we właściwym miejscu. Ponadto podejmujesz natychmiastowe działania, jeśli zauważysz nieprawidlowosci. Musisz pracować bardzo starannie i dokładnie.

Wymagamy:

• Dobre oko na bezpieczeństwo swoje i innych ludzi wokół siebie.

• Wazny certyfikat na wózek widłowy.

• 6 miesięcy dosiwadczenia.

• Masz poziom pracy i myślenia MBO / LBO

• W posiadaniu prawo jazdy B

• Jestes przyjazny

• Dobra znajomosc jezyka angielskiego w mowie i pismie

• Dobra motywacja i checi do pracy na dluzszy okres czasu

• Nie masz żadnych problemów z wykonywaniem innych

Oferujemy:

• Pracujesz na 2 zmiany.

• Wynagrodzenie 11,04 euro brutto na godzinę. Plus dodatek 15%

• ewentualnie zwrot kosztów podróży

Spelniasz powyzsze kryteria? Chcesz pracowac na 2 zmiany?Jestes odpowiedzialny,pewny siebie,lubisz nowe wyzwania,

Prezentacja firmy

Zapewniamy właściwe miejsca pracy dla odpowiednich osób. Pracodaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis