Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp. z o.o. (Nr APT 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii.

Obecnie dla naszych klientów z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operatora wózka widłowego - HEFTRUCK i/lub REACHTRUCK

Zakres obowiązków:

- Obsługa wózka widłowego

- Załadunek/rozładunek materiałów

- Wprowadzanie danych do systemu

- Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

- Doświadczenie oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego

- Komunikatywna znajomość języka angielskieg

- Dyspozycyjność do podjęcia długofalowej współpracy

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę

- Terminowe wynagrodzenie

- Opiekę koordynatorów na terenie Holandii

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie