Operator wózka widłowego

SBA Flex Recruitment

Holandia, Boxtel, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nasz klient to firma Holland Circulair z siedzibą w Boxtel. Zajmują się zbiórką używanych urządzeń elektronicznych. Profesjonalny zespół zapewnia wysokiej jakości obsługę swoim klientom.

OPIS STANOWISKA:

• Odbiór zużytego sprzętu AGD - pralki, lodówki, kuchenki, zamrażarki. Sortowanie i przygotowanie do transportu - praca na hali. Załadunek i rozładunek zużytego sprzętu elektronicznego za pomocą wózka widłowego. Częściowo praca na wózku widłowym, częściowo załadunek ręczny.

• Praca w godzinach 07.00-16.00

• Możliwe nadgodziny - jeśli nie uda się wykonać wszystkich zleceń w ciągu dnia pracy, mile widziane jest, aby pracownik był dyspozycyjny i został dłużej w pracy.

W zakładzie panuje miła atmosfera, pracownicy mają miejsce na krótkie spotkania integracyjne po zakończonej pracy, a każdy dzień rozpoczyna się dobrą kawą

Wymagania

WYMAGANIA:

• Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

• Doświadczenie jako operator wózka widłowego mile widziane – możliwe jest przeszkolenie

• Znajomość sprzętu elektronicznego będzie dodatkowych atutem

• Łatwość w nawiązywaniu relacji w zespole

• Pozytywne nastawienie do pracy

• Dobra kondycja fizyczna

OFERUJEMY:

· Stawka € 12,70 / godzinę

· Spotkania integracyjne ze współpracownikami w każdy piątek

· Atrakcyjny system bonusowy

· Pełna obsługa kadrowo-administracyjna w języku polskim, angielskim, holenderskim i rumuńskim

· Możliwość zatrudnienia na stałe bezpośrednio u klienta

Prezentacja firmy

SBA Flex Recruitment jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie