Operator wózka widłowego

E&A Sp. z o.o.

Helmond / Holandia, zagranica

Miejsce pracy: Helmond / Holandia

Dla naszego klienta w Helmond szukamy osoby na stanowisko operatora wózka widłowego. Firma ta jest dostawcą wysokiej jakości krojonych warzyw do supermarketów.

Zakres obowiązków:

Jest to praca na samodzielnym stanowisku. Podstawowe obowiązki to załadunek i rozładunek paczek z sałatkami warzywnymi za pomocą wózka widłowego prostego.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia stałej współpracy
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • gotowość do pracy zmianowej, w różnym rozkładzie czasu pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy na wózku widłowym

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie 10,90€/h brutto (stawka wiekowa) oraz dodatki
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,92 % dochodów brutto
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, przez E&A Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kołłątaja 3/1 w Opolu, dla potrzeb realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Jednocześnie potwierdzam, iż zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy