Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/07/2018.

Operator wózka widłowego

Helmond / Holandia, zagranica

E&A Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Helmond szukamy osoby na stanowisko operatora wózka widłowego. Firma ta jest dostawcą wysokiej jakości krojonych warzyw do supermarketów.

Wymagania

Zakres obowiązków:

Jest to praca na samodzielnym stanowisku. Podstawowe obowiązki to załadunek i rozładunek paczek z sałatkami warzywnymi za pomocą wózka widłowego prostego.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia stałej współpracy
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • gotowość do pracy zmianowej, w różnym rozkładzie czasu pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy na wózku widłowym

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie 10,90€/h brutto (stawka wiekowa) oraz dodatki
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,92 % dochodów brutto
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w... zakresie pośrednictwa pracy. Od czasu rozpoczęcia naszej działalności zaufały nam już setki osób i podjęły zatrudnienie u naszych pracodawców na terenie Holandii i Belgii, a ich liczba stale wzrasta.

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Na bieżąco szukamy pracowników wykonawczych oraz specjalistów do sektorów produkcji i logistyki oraz do rolnictwa i ogrodnictwa. Posiadamy również oferty pracy dla osób bez doświadczenia zawodowego oraz dla absolwentów, którzy chcą postawić pierwsze kroki na międzynarodowym rynku pracy.

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, zaoferujemy Ci:
- stałe zatrudnienie za granicą w nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się firmach m.in. na magazynach dystrybucyjnych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, czy w rolnictwie i ogrodnictwie
- atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie oraz dodatki do wynagrodzenia: wakacyjne, urlopowe, zmianowe, za normę, za nadgodziny, a także za dni świąteczne
- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
- rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Sprawdź nasze oferty pracy i już dzisiaj wypełnij formularz rejestracyjny. My zaś korzystając z naszej dotychczasowej wiedzy i doświadczenia postaramy się uczynić wszystko, abyś dołączył/a do grona naszych zadowolonych pracowników. Zapraszamy!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka