ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Milanówek, Mszczonów, Natolin, Nadarzyn

Stabilna praca, podstawa + premia!
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia: podstawa + premia + dodatki
  • Benefity Premium: dofinansowanie ubezpieczenia na życie, pakietu medycznego, sportowego, zniżki na firmowe produkty, dostęp do ciepłych napojów i produktów firmy, karta lunchowa, dodatkowe świadczenia socjalne

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Doświadczenie w pracach magazynowych i w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania
  • Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • Lokowanie asortymentu na regałach magazynowych
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Praca ze skanerem magazynowym

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści UDT pod numer 668 527 397 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy