Operator wózka widłowego

OTTO Work Force

Gliwice, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwice

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. (KRAZ 11500) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref. DM/03/2020/MDLL

Zakres obowiązków:
- załadunek i rozładunek towarów wózkiem widłowym
- dbałość o właściwe składowanie produktów
- zabezpieczanie towaru przed ewentualnym uszkodzeniem
- sporządzanie dokumentacji magazynowej

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- stawkę 3500 zł brutto + premia
- wdrożenie oraz pracę w zgranym zespole
- przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Wymagania:
- udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
- umiejętność organizacji pracy własnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.