Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Operator wózka widłowego

Gliwice, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

  • Obsługa wózka widłowego - praca na hali magazynowej,
  • Kompletowanie zamówień wg. złożonego zlecenia

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie co najmniej zawodowe
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Wymagane doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych- min. 6 msc

OFERUJEMY:

  • Pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz programu Multisport
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja