Alucrom Sp. z o.o.

Operator Wózka Widłowego

Od: Alucrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dębska Wola, k. Kielc

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za operacje załadunku i rozładunku, obsługę dokumentów oraz przygotowanie detali do produkcji.

OBOWIĄZKI:

- wykonywanie operacji załadunku i rozładunku zgodnie z planem/ harmonogramem załadunków/ rozładunków

- obsługa dokumentów WZ i PZ

- rozładunek detali zgodnie z planem rozmieszczenia/ składania detali, surowców

- utrzymywanie porządku w obszarze produkcyjny oraz obszarze składowania

- przygotowywanie detali do produkcji

- przeprowadzanie okresowej inwentaryzacji detali

- dbanie o powierzone mienie

OFERUJEMY:

- współpracę w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie podstawowe plus premie

- pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony na święta, program sportowy)

WYMAGANIA:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych

- umiejętność obsługi komputera

- umiejętność wypełniania dokumentów wymaganych przez kierowców do transportu krajowego i zagranicznych będzie dodatkowym atutem