Operator wózka widłowego.

Work Service Express.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko

Operator wózka widłowego

Obowiązki:

  • przygotowywanie materiału do produkcji (transport materiału wsadowego na maszynę, odwiezienie produktu finalnego do strefy magazynowej),
  • pomoc przy ustawianiu maszyn do produkcji.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic,
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie 3300 zł brutto.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.