Operator wózka widłowego

AAS Recruitment Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Kim jesteśmy?
Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Miejsce pracy: Częstochowa

OPIS STANOWISKA:

- obsługa wózków widłowych
- zaopatrywanie linii produkcyjnej w komponenty oraz opakowania
- wywóz wyrobu gotowego z linii produkcyjnej na magazyn

WYMAGANIA:

- aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- zaangażowanie

OFERUJEMY:

- wysokie wynagrodzenie i dobre warunki pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane współpracą z AAS Systems prosimy
o przesłanie aplikacji poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.