Operator wózka widłowego

Work Service Express.

Chorzów, śląskie

Miejsce pracy: Chorzów

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operator wózka widłowego

Zadania na stanowisku:
• prace magazynowe: załadunek i rozładunek towaru,
• przygotowywanie towaru do wysyłki,
• obsługa komputera z systemem magazynowym.

Wymagania:
• wykształcenie min. zawodowe,
• uprawnienia do obsługi wózka widłowego - wysoki skład
• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
• bardzo dobra obsługa wózka widłowego,
• bardzo dobra organizacja pracy,
•samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu na podstawie umowy o pracę tymczasową,
• pełny etat,
• możliwość długofalowej współpracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stałą opiekę Koordynatora.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.