Operator wózka widłowego

Charlie works Sp. z o.o.

Breda, Holandia, zagranica

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Breda, Holandia

Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy?

Szukamy właśnie Ciebie!

Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. ( nr rej 23705).

Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Praca w miejscowości: Breda w Holandii

Stawka: 11,96€

Obowiązki

  • obsługa wózka widłowego wysokiego
  • załadunek i rozładunku towarów

Wymagania

  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
  • gotowość do pracy na dłuższy okres czasu
  • mile widziana znajomość j.angielskiego lub j.niderlandzkiego
  • praca w systemie 7 dniowym, 2 zmiany

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o niderlandzką umowę o pracę
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie (płatne - tylko to musisz opłacić)
  • bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy

Zadzwoń lub wyślij sms, a My oddzwonimy;

Kluczbork - +48_516_083_320

Kluczbork - +48_533_134_385

Zamość - +48_508_569_205

Jasło - +48_797_821_257

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.