Operator wózka widłowego

Work Service

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 2010

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obecnie dla Naszego Klienta z Bielska-Białej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:

- przyjęcia i wydania materiałów,

- przewożenie materiałów wewnątrz zakładu,

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe

- uprawnienia na wózki widłowe,

- gotowość do pracy w systemie III zmianowym,

- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

Wymagania

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową,

- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę,

- pracę w systemie III zmianowym do poniedziałku do piątku,

- pracę w pełnym wymiarze godzin pracy,

- pracę na magazynie w renomowanym amerykańskim koncernie z branży elektrycznej,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji - istnieje możliwość negocjowania stawki, ponieważ doceniamy kompetentnych pracowników,

- Odzież roboczą.

Zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji