Operator wózka widłowego

Timing Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz wyjechać do Holandii i rozwijać swoje umiejętności w firmie odzieżowej? Szukasz stabilnej pracy? Posiadasz doświadczenie jako operator wózka widłowego? A może chcesz zdobyć doświadczenie na wózku OPT? Nie zwlekaj i aplikuj teraz!

#TwojaPracaMaZnaczenie

#BadzDumnyZTegoCoRobisz

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Realizacja zamówień za pomocą wózka widłowego OPT,
  • Kontrola zamówienia,
  • Skanowanie paczek i ich rejestracja w systemie,
  • Umieszczanie produktów do właściwego działu.

Oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Certyfikat na wózki widłowe,
  • Doświadczenie na wózku widłowym OPT mile widziane,
  • Doświadczenia w logistyce,
  • Gotowości do pracy fizycznej,
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy:

  • Stawka od 10,42€ do 10,79€ brutto,
  • Dodatek zmianowy pomiędzy 15:00 – 2:00 w wysokości 8.75% ,
  • Możliwość wyjazdu dla par,
  • Stabilne i legalne zatrudnienie,
  • System okresowych podwyżek,
  • Dla osób zainteresowanych dłuższą współpracą umowy na czas nieokreślony z gwarancją godzin,
  • Organizację wyjazdu, zakwaterowanie i ubezpieczenie oraz opiekę polskich koordynatorów, darmowy transport do pracy,
  • Pracę w przyjaznym zespole,
  • Dla osób mieszkających prywatnie zwrot kosztów dojazdów do pracy.

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna