Operator Wózka Widłowego

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Amsterdam, zagranica

Miejsce pracy: Amsterdam
Opis stanowiska:
  • Obsługa wózka widłowego podnośnikowego, wysokiego składowania, Combi truck (OPT)- kabina unosi się wraz z operatorem.
  • Praca polega na zbieraniu zamówień, pakowaniu towaru do wysyłki.
Wymagania:
  • Certyfikat na wózki widłowe.
  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • Bezpłatne ciepłe napoje w kantynie.
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)"

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy