Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator wózka widłowego- zarobki nawet do 3700 zł brutto!

Miejsce pracy: Błonie,Pruszków,Sochaczew,Grodzisk Mazowiecki,Ożarów Mazowiecki

Czy to o Tobie?

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe z UDT oraz jesteś gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym? Jeśli tak – APLIKUJ!

Zadania:

Na stanowisku Magazyniera będziesz zajmował się rozładunkiem i załadunkiem towaru przy użyciu wózka widłowego, jego przeładunkami oraz będziesz pracował ze skanerem.

Oferujemy:

Pracuj z nami i zyskaj zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem nawet do 3700 zł brutto (podstawa, premia, dodatki). Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym, a dla chętnych możliwe są ekstra płatne nadgodziny. Dodatkowo zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe i rozwiniesz swoje umiejętności w praktyce, a po okresie próbnym możesz zostać zatrudniony bezpośrednio przez naszego Klienta. Co więcej - wdrożymy Cię do pracy, a nasz konsultant personalny zapewni Ci pełne wsparcie.

Nie czekaj – WYŚLIJ CV już teraz i zacznij pracę z nami!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu pod nr 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.