Operator wózka widłowego z UDT

Gi Group Poland S.A.

Miękinia, dolnośląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Miękinia
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wózków jezdniowych o napędzie gazowym lub elektrycznym - wózki czołowe, platformowe
  • Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne oraz odbiór wyrobu gotowego i transport do obszaru magazynowego
  • Obsługa zleceń oraz przygotowywanie wysyłek
  • Załadunek i rozładunek aut ciężarowych
  • Weryfikowanie stanów magazynowych oraz prowadzenie inwentaryzacji

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych wraz z bezpieczną wymianą butli gazowych
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym
  • Obsługi komputera

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, miesięczną premię produkcyjną oraz dodatek za pracę w systemie 4brygadowym
  • Dofinansowanie do wakacji i posiłków oraz fundusz socjalny (m.in. bony świąteczne)
  • Reklamowe produkty firmy co miesiąc - chemia gospodarcza i kosmetyki
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisprt, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.