Operator wózka widłowego z UDT

Trenkwalder

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Opis stanowiska:
  • pakowanie, foliowanie, kompletacja, etykietowanie,
  • wykonywanie bieżących inwentaryzacji,
  • kierowanie wózkiem akumulatorowym (podnośniki widłowe, główny wózek to reach truck) - najwyższy punkt 4,5 m,
  • rozładunek, załadunek,
  • dostarczanie surowców do wydziału produkcji,
  • odbieranie gotowych produktów z wydziału produkcji.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (zielona dyskietka),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 8-16),
  • solidność i dokładność.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • pierwszą umowę na okres próbny, kolejną na 3 lata,
  • wynagrodzenie miesięczne 3800 zł brutto,
  • premię kwartalną za brak absencji 500 zł brutto,
  • opłacone ubezpieczenie PZU (w tym wizyty lekarskie),
  • wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • pracę w miłej i przyjemnej atmosferze.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248. Gliwice, al. W. Korfantego 25/2, 1 piętro, godz. 8-15, poniedziałek-piątek.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.