ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego z UDT

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Myszków, Sosnowiec

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój w ramach stanowiska!
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawa+premie!
  • Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie grupowe na życie, kartę Multisport, zniżki na pizzę itp.
  • Bezpłatny przewóz z: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Zawiercia, Sławkowa, Olkusza, Czeladzi, Wysokiej, Będzina, Mysłowic, Myszkowa.

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (wolne wszystkie święta)

Zadania:

  • Transport tarcz hamulcowych z magazynu na produkcję
  • Przyjęcie dostaw do magazynu
  • Systematyczne weryfikowanie zgodności stanów magazynowych

Masz pytania?

Wyślij SMS o treści ’PRACA OWW’ na numer 606 821 065, oddzwonimy ze szczegółami oferty!

Umówmy się na spotkanie rekrutacyjne!
Zapraszamy też osoby z Ukrainy!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref.: OWW/037/PKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials