Operator wózka widłowego z UDT w Strykowie - Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

iemieckie przedsiębiorstwo logistyczne z siedzibą w Kempten w Niemczech. Międzynarodowa organizacja działająca w branży TSL świadczącą usługi logistyczne wykorzystując transport lądowy, lotniczy i morski poszukuje do Oddziału w Strykowie pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

  • Wystarczy, że posiadasz doświadczenie i uprawnienia UDT na wózki widłowe

Jakie są Twoje obowiązki?
  • kompletowanie materiału na paletach
  • utrzymywanie gospodarki magazynowej
  • obsługa wózków widłowych, paleciaków typu ”pieski”,

Co zyskasz?
  • umowę o pracę
  • zmienny czas pracy: na początku zatrudnienia przez 2-3 tygodnie występuje pierwsza zmiana od 8:00-16:00, następnie system 3-zmianowy (6:00-14:00/ 14:00-22:00/ 8:00-16:00/ 22:00-6:00)
  • wynagrodzenie: 25zł brutto/h + premia frekwencyjna
  • karta żywieniowa -> kwota wynosi co miesiąc 190 zł - do wykorzystania w restauracjach lub w kantynie
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • wolne weekendy - pracę od poniedziałku do piątku
  • szkolenia stanowiskowe

Dołącz do nas! A my umówimy Cię na spotkanie!

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.