Operator wózka widłowego z UDT - praca stała

HRBC GROUP SP. z o.o.

Pionki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO.

Lokalizacja: Pionki

Czego możesz się spodziewać?

– prawidłowa i bezpieczna obsługa wózka wykonywana zgodnie z jego instrukcją;

– załadunek oraz rozładunek towarów;

– transport ładunków;

– dbanie o dobry stan techniczny obsługiwanego pojazdu;

– dbanie o bezpieczeństwo i stosowanie się do podstawowych zasad BHP;

– przechowywanie i uzupełnianie książki obsługi, dziennika konserwacji oraz książki rewizyjnej wózka,

– często także wykonywanie drobnych prac magazynowych.

Jakich kompetencji i umiejętności od Ciebie oczekujemy?

*dokładność

*precyzja

*umiejętność pracy w zespole

*doświadczenie będzie dodatkowym atutem

WYMAGANE AKTUALNE UPRAWNIENIA UDT.

Co mamy Ci do zaoferowania?

*zatrudnienie OD ZARAZ

*konkurencyjne wynagrodzenie

*grafik do ustalenia z kierownikiem indywidualnie

*przyjazną atmosferę pracy

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS!

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
3 100PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy