Operator wózka widłowego z UDT Częstochowa

śląskie

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- operowanie wózkiem widłowym

-transport komponentów pomiędzy magazynem a linią produkcyjną

- prace magazynowe

Wymagania

Wymagane:

-aktualne uprawnienia na wózek widłowy
-mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

-Umowę zlecenie z pełnym ZUSEM

-Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

-Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

-Pensję na czas

-Szkolenia wdrażające

-Opiekę Koordynatora

Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedz na potrzeby firm produkcyjnych,... dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Proponujemy Państwu usługi z zakresu wsparcia produkcji, kontroli, naprawy, podmontażu części, podzespołów i komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Logistyka , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca na magazynie