Operator wózka widłowego z UDT- bezpłatny transport! - Zgierz

Agencja Zatrudnienia KS Service

Zgierz, łódzkie

Miejsce pracy: Zgierz

Praca u nas to nic trudnego. Twoje przyszłe zadania to:
  • rozładunek i załadunek towarów
  • obsługa wózka widłowego
  • wsparcie logistyczne magazynu
  • dostarczanie towaru do wyznaczonych punktów produkcji

Brzmi fajnie? Zobacz kogo szukamy!
  • osoby posiadającej uprawnienia UDT na wózki widłowe

Nie wymagamy wiele! Jeśli posiadasz pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku to jesteś idealnym Kandydatem!

W zamian za zaangażowanie naszych Pracowników, zapewniamy:
  • stabilną pracę
  • umowę o pracę
  • atrakcyjną stawkę i płacę zawsze w terminie
  • premie i bony okazjonalne
  • darmowy transport do zakładu z Łodzi, Konstantynowa, Pabianic, Zgierza, Ozorkowa oraz Poddębic!

System pracy: 2 lub 3 zmiany

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Darmowy transport
  • Międzynarodowa Firma
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.