operator wózka widłowego z komunikatywną znajomością j. niemieckiego okolice Hamburga

Old School Industries Hamburg Gmbh

Hamburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Od czerwca 2020 roku poszukujemy pracowników na stanowisko:

operator wózka widłowego z komunikatywną znajomością j. niemieckiego

Miejsce pracy: okolice Hamburga

Obowiązki:
o przygotowywanie i kompletowanie zamówień (praca na wózku widłowym frontowym)
o przygotowywanie towaru do wysyłki
o załadunek i rozładunek dostaw
o dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy

Oferujemy:
o zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o legalną, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony (na stałe)
o opłacone składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
o stawkę godzinową 12,00 € brutto/h
o dodatkowe wynagrodzenie za prace w godzinach nocnych i niedzielnych
o możliwość wypracowywania nadgodzin
o możliwość zameldowania się na terenie Niemiec
o opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
o zakwaterowania dla chętnych (ok. 100 euro/mc)

Wymagania

Wymagania:
o doświadczenie w pracy na wózku widłowym frontowym i w komisjonowaniu
o komunikatywna znajomość języka niemieckiego
o gotowość do podjęcia stałej pracy (2 zmian poranna i popoludniowa)
o sumienność, pracowitość, rzetelne wykonywanie zadań

Prezentacja firmy

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną agencją pracy tymcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
44PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie