Operator wózka widłowego z językiem niemieckim

Old School Industries Hamburg Gmbh

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Niemiecka Agencja Zatrudnienia Old School Industries Hamburg poszukuje
operatorów wózków widłowych do pracy na terenie całych Niemiec.

Lokalizację możliwe są również blisko granicy z Polską.

Aktualnie poszukujemy operatora wózka widlowego ( przedniego) do Haale( Saale)
k. Lipska
stawka godzinowa: 13 euro brutto

Praca jako operator wózków widłowych przy zaopatrywaniu produkcji w materiały
i towary (branża kosmetyczna).

Nie wymagany samochód (możliwość dojazdu do pracy komunikacją miejską).

Wymagania

podstawowa znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca komunikację).
doświadczenie

Prezentacja firmy

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną agencją pracy tymcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka