Operator wózka widłowego - z doświadczeniem/liczne premie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Chrzanów, Libiąż, Żarki, małopolskie

Miejsce pracy: Chrzanów, Libiąż, Żarki
Zadania:
  • Zaopatrywanie produkcji w komponenty
  • Rozwożenie materiałów przy czynnym korzystaniu ze swoich uprawnień

Nasze oczekiwania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe typu I WJO
  • Doświadczenie w prowadzeniu wózków specjalistycznych
  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmiany

To co możemy Ci zaoferować:

  • Umowa o pracę kodeksową
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia + dodatek za system czterobrygadowy) zawsze na czas!
  • Prywatna opieka medyczna, PZU, zniżki u Partnerów biznesowych oraz możliwość wyrobienia karty MultiSport
  • Możliwość zdobycia doświadczenia, a także podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • Wynagrodzenie przyznawane indywidualne - zależy wyłącznie od Twoich umiejętności!
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials