Opis stanowiska pracy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie całej Europy. Gwarantujący umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKIEGO SKŁADU

miejsce pracy: Wola Bykowska k. Piotrkowa Trybunalskiego

Zakres Twoich obowiązków:

  • obsługa wózków widłowych wysokiego składu,
  • kompletowanie towarów ze skanerem
  • transport towarów w ramach logistyki wewnętrznej,
  • załadunek i rozładunek samochodów.

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia UDT do pracy na wózku widłowym wysokiego składu,
  • gotowość do podjęcia pracy 3-zmianowej,
  • doświadczenie na stanowisku operatora wózków widłowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Bezpieczne i komfortowe środowisko pracy w nowoczesnym magazynie.
  • Rozwój osobisty w szeregach firmy
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bezpłatna odzież ochronna oraz narzędzia niezbędne do pracy.
  • Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

... oraz wiele więcej.

Wyślij CV za pomocą przycisku "Aplikuj"

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne