Operator wózka widłowego wysokiego składu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

Miejsce pracy: Chlebnia k. Grodziska Mazowieckiego

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy
  • Praca w systemie trzyzmianowym
  • Szeroki pakiet benefitów: karta sportowa, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna
  • Karta rabatowa

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków wysokiego składowania (dawne WJO I)
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Chęć rozwoju i nawiązania długofalowej współpracy
  • Pozytywne nastawienie

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego niskiego i wysokiego składu
  • Obsługa nowoczesnych wózków indukcyjnych
  • Rozmieszczanie palet w magazynie
  • Załadunki/ rozładunki towaru
  • Kompletacja towaru

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy