Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Work Service Express.

Mysłowice, śląskie

Miejsce pracy: Mysłowice

Zadania na stanowisku:

-operator wózka widłowego wysokiego składowania;

-obsługa procesów magazynowych poszczególnych działów;

-przeprowadzanie destokażu/stokażu towarów w wyznaczonych strefach;

-kontrola jakościowa składowanych palet;

-praca w warunkach 4-8 stopni

Wymagania:

-doświadczenie na podobnym stanowisku przy obsłudze wózków widłowych wysokiego składu

-odpowiedzialność i sumienność;

-dyspozycyjność (praca na zmiany)

-uprawnienia do obsługi wózków widłowych

-książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;

-mile widziane badaniach psychotechniczne

-długofalowej współpracy

Oferujemy:

- zatrudnienie na postawie umowy o pracę tymczasową (pełny etat)

- możliwość długofalowej współpracy

- stałą opiekę Koordynatora

- pracę w systemie zmianowym

- możliwość rozwoju zawodowego

- atrakcyjne wynagrodzenie - 2680 - 2980 zł. brutto

- stabilną praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.