Operator wózka widłowego wysokiego składowania

ID Logistics Polska S.A.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- obsługa wózka wysokiego składowania (max. 9,50 m)
- uzupełnianie zapasów w pickingach
- lokowanie nośników paletowych w odpowiednie lokalizacje w regałach z zachowaniem kontroli poprawności ich zabezpieczenia
- kompletacja zamówień
- praca przy użyciu scanerów oraz voice consol
- współpraca z poszczególnymi działami na magazynie
- bieżąca aktualizacja systemu danych logistycznych

Oferta:
- umowa o pracę
- atrakcyjny system nagród
- nowoczesna infrastruktura
- system świadczeń socjalnych
- 3-zmianowy system pracy
- wynagrodzenie zawsze na czas

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na magazynie na podobnym stanowisku
- książeczka sanepidu (warunek konieczny)
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- aktualne badania psychotechniczne (mile widziane)
- umiejętność pracy w zespole
- sumienność
- dyspozycyjność (praca również w weekendy)

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka