Operator wózka widłowego wysokiego składowania

ID Logistics Polska S.A.

Będzin Łagisza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:
- obsługa wózka wysokiego składowania (max. 8,30 m)
- uzupełnianie zapasów w pickingach
- lokowanie nośników paletowych w odpowiednie lokalizacje w regałach z zachowaniem kontroli poprawności ich zabezpieczenia
- kompletacja zamówień

Wymagania:
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- doświadczenie i uprawnienia do obsługi wózka widłowego wysokiego składowania
- doświadczenie w pracy na magazynie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
- gotowość podjęcia pracy zmianowej
- aktualne badania psychotechniczne (mile widziane)
- umiejętność pracy w zespole
- sumienność
- dyspozycyjność

Oferta:
- umowę o pracę (pełny etat)
- atrakcyjny system premiowy
- 3-zmianowy system pracy, również w weekendy
- miejsce pracy – Będzin – Łagisza, ul. Świerczewskiego 115

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji