Operator Wózka Widłowego - Wysoki Skład

Work Service S.A.

Jawczyce, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Jawczyce

Zakres obowiązków:

  • Przyjęcia towaru oraz weryfikacja ilościowa i jakościowa materiałów
  • Kompletacja i wydawanie materiałów z magazynu
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Obsługa wózka widłowego
  • Utrzymywanie porządku w magazynie
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Dokonywanie zakupów na potrzeby serwisu u lokalnych dostawców
  • Wystawianie dokumentów magazynowych w systemie SAP

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość obsługi komputera
  • Mile widziana obsługa programu magazynowego SAP lub innego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w godzinach 8-16
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pakiet benefitów: karta multisport, prywatna opieka medyczna
  • Premie świąteczne
  • Miejsce pracy: Jawczyce
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.