Operator wózka widłowego - wynagrodzenie od 15,50 euro brutto/h + dodatki zmianowe - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Evergem, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Evergem, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownik fizyczny dla firmy zajmującej się magazynowaniem mrożonej żywności.

Zakres obowiązków:

  • prace magazynowe na terenie zakładu
  • order picking mrożonej żywności
  • obsługa wózka widłowego (Heftruck i Reachtruck)
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na miejscu pracy

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • komunikatywny poziom języka angielskiego
  • gotowość do pracy w niskich temperaturach (od -10 C do +5)
  • chęć do pracy w systemie zmianowym
  • możliwość wyjazdu własnym autem na teren Belgii

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach polsko - belgijskich
  • pełen wymiar godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie 15,50 euro brutto/h + premie zmianowe (zmiana ranna +0,50 euro brutto/h, popołudniowa +0,56 euro brutto/h)
  • dodatek pracy w niskich temperaturach (+10%)
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, trzynasta pensja)
  • kartę paliwową dla osób posiadających własne auto
  • dodatek amortyzacyjny 100 euro brutto miesiąc ( przy podwożeniu innego pracownika)
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy