Operator Wózka Widłowego wspierający produkcję

SHILOH INDUSTRIES Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Bezpieczny i sprawny transport materiałów, komponentów, półwyrobów, wyrobów gotowych pomiędzy stanowiskami pracy.
  • Ewidencjonowanie towarów w systemie oraz w pozostałych plikach magazynowych.
  • Przygotowywanie opakowań dla wyrobów produkowanych.
  • Transportowanie wyrobów gotowych, komponentów od stanowiska produkcyjnego na pole odkładcze.
  • Nadzór nad poprawnym oznaczeniem oraz pakowaniem materiałów, półwyrobów oraz wyrobów gotowych.

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
  • Umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej.
  • Podstawy znajomości obsługi komputera.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na 3 zmiany
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet benefitów: codzienne posiłki w stołówce pracowniczej, możliwość skorzystania z ubezpieczeń, zaproszenia do kin, „Wczasy pod gruszą”, dopłata do dojazdów do pracy, imprezy integracyjne, prywatna opieka medyczna i wiele innych.

Prezentacja firmy

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis