Operator wózka widłowego - Wrocław

Gi Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Praca w zakresie rozładunku, magazynowania, zasilania linii,
  • Prawidłowy obrót towaru poprzez przestrzeganie obowiązujących w tym zakresie wytycznych i procedur,

Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Aktualne badania psychotechniczne,
  • Samodzielność,
  • Dokładność,
  • Motywacja i chęć do pracy,

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Praca w systemie 2-zmianowym, 6-14, 14-22,
  • Wynagrodzenie - 2700 zł brutto,
  • Po 3 miesiącach możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z firmą,
  • Benefity (multisport, grupowe ubezpieczenie).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.