Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

-transport komponentów
-obsługa wózka widłowego
-utrzymanie porządku w magazynie

Wymagania

Wymagania:

-aktualne uprawnienia na wózek widłowy wydane przez UDT

Oferujemy:

-Umowę o pracę tymczasową

-Atrakcyjne warunki (stawka podstawowa + dodatek absencyjny + premia uznaniowa)

-Dofinansowanie do obiadów

-Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedz na potrzeby firm produkcyjnych,... dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Proponujemy Państwu usługi z zakresu wsparcia produkcji, kontroli, naprawy, podmontażu części, podzespołów i komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie