Operator Wózka Widłowego w fabryce L’Oréal

Adecco Poland Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Jeśli chcesz poczuć wyjątkową atmosferę panującą w naszej fabryce, wspólnie z nami budować kulturę bezpieczeństwa zdobywając cenne doświadczenie, a do tego jesteś zaangażowany i chcesz się rozwijać - pracuj z nami w fabryce L’Oréal!

Twoje zadania:

  • obsługa wózka widłowego bocznego - wysoki skład,
  • rozładunki i załadunki, transport surowców w obszarze produkcji,
  • etykietowanie palet,
  • obsługa skanera magazynowego,
  • weryfikacja zgodności towaru z dokumentami.

Oczekujemy od Ciebie:

  • uprawnień UDT,
  • dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany,
  • wysokiej motywacji i chęci do pracy.

Zapewnimy Ci:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • realną możliwość docelowego zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy,
  • bezpłatny transport pracowniczy z Warszawy, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego i Żyrardowa,
  • paczki kosmetyków w każdym miesiącu,
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej,
  • opiekę Koordynatora na terenie fabryki - wszystkie formalności załatwisz na miejscu,
  • przyjazną atmosferę i bezpieczne środowisko pracy,
  • długofalową współpracę oraz możliwość rozwoju,
  • dofinansowanie posiłków w firmowej stołówce i darmową kawę.

Miejsce pracy: fabryka firmy L’Oréal w Kaniach k. Pruszkowa.

Poleć ofertę również swoim znajomym poszukującym pracy!

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Numer referencyjny: GRM/K/OWW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.