ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego w centrum logistycznym

Miejsce pracy: Chlebnia, Grodzisk Mazowiecki, Mszczonów, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Książenice

Miejsce pracy: Chlebnia k. Grodziska Mazowieckiego

Oferta:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju w nowoczesnym centrum logistycznym
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze nowoczesnego i specjalizowanego sprzętu
  • Benefity Premium (obiad na terenie zakładu za 3,50 zł, kupony rabatowe i bonusy, atrakcyjne dofinansowanie ubezpieczenia na życie, opieki medycznej czy karty sportowej, bogaty fundusz świadczeń socjalnych)
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków specjalizowanych wysokiego składowania (dawne WJO I)
  • Pozytywne nastawienie do pracy - zatrudniamy również osoby bez doświadczenia, ale chętne do nauki i rozwoju
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Chęć rozwoju i nawiązania długofalowej współpracy

Zadania:

  • Obsługa nowoczesnych i specjalizowanych wózków indukcyjnych
  • Kompletacja zamówień, przygotowanie towaru do wysyłki
  • Wykonywanie prac magazynowych na przypisanym obszarze magazynu

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści ’UDT’ pod numer 668 527 397 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy