Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Operator Wózka Widłowego - umowa o pracę

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Moszna Parcela koło Pruszkowa

Tempus A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego oraz wielkopolskiego. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych Klientów na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Nr Ref.: OWW/APT

Opis stanowiska:

- obsługa wózka widłowego,

- rozładunek i załadunek przesyłek kurierskich,

- rozlokowanie przesyłek na magazynie.

Oferujemy:

- wynagrodzenie 2742,00 zł brutto + premia,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

- odzież roboczą,

- dojazd do pracy z PKP Pruszków lub Dworca Zachodniego.

Czas pracy:

- praca w godzinach popołudniowych i nocnych (elastyczny grafik),

- 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku.

- uprawnienia na wózki widłowe,

- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych – mile widziane,

- chęć znalezienia długoterminowego zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.