ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego UDT

Miejsce pracy: Żyrardów, Radziejowice, Grodzisk Mazowiecki

Miejsce pracy: Mszczonów

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową - docelowo zatrudnienie bezpośrednie
  • Wynagrodzenie: 3500-3700 zł brutto mies.
  • Praca w godzinach: 6-14 oraz 11-19

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy magazynowej
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • Umiejętność obsługi komputera i skanera magazynowego

Zadania:

  • Obsługa wózka czołowego
  • Przenoszenie/ przewożenie paczek do kosza zbiorczego
  • Skanowanie kodów kreskowych
  • Załadunek koszy na naczepy
  • Obsługa komputera (raportowanie, obsługa maila)

Jesteś zainteresowana/y napisz SMS o treści ’Mszczonów’ pod numer 882 907 245

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy