Operator Wózka Widłowego - UDT

Hays Poland

Gliwice, śląskie

Hays Poland

Gliwice
Gliwice
NR REF.: 1127548

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej zlokalizowanej w Zabrzu, poszukujemy osoby na stanowisko Operatora Wózków Widłowych.

Obowiązki:
  • Obsługa wózka widłowego,
  • Rozwożenie elementów na określone działy produkcyjne,
  • Prace magazynowe,
  • Współpracę z innymi działami firmy,

Wymagania:
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (certyfikat ukończenia kursu),
  • Aktualne uprawnienia UDT,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Samodzielność i zaangażowanie,

Oferujemy:
  • Atrakcyjne stawki godzinowe,
  • Współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenia wdrażające
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Świadczenia socjalne,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy