Operator wózka widłowego (UDT) Racibórz

DHL Exel Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

Racibórz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz system premiowy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach.
  • „Wczasy pod gruszą”.
  • Bony świąteczne.

Zakres zadań na stanowisku

  • Wykonywanie operacji magazynowych (przyjęcie towarów, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów).
  • Praca na wózku widłowym oraz ze skanerem.
  • Dbałość o utrzymanie standardów jakościowych na magazynie.

Wymagania

Preferowane oczekiwania

  • Umiejętność prowadzenia wózków wysokiego składowania – uprawnienia na wózki widłowe UDT - wymóg konieczny. Posiadasz uprawnienia ale nie masz dużego doświadczenia? Damy Ci możliwość zdobycia praktyki w zawodzie Operatora.
  • Gotowość do pracy oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.

Prezentacja firmy

W DHL najważniejsi są dla nas nasi pracownicy. Dlatego naszym celem jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji