Operator wózka widłowego- TYGODNIÓWKI

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy: Poznań Starołęka

Zakres obowiązków:
-kompletacja towaru
-prace porządkowe na magazynie
-obsługa wózka widłowego –wysoki skład (8,5 m)
-praca na rozładunku

Wymagania:
-uprawnienia UDT oraz psychotesty
-doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składu
-dyspozycyjność do pracy w systemie

Oferujemy:
-pracę od zaraz
-umowa cywilnoprawna ze składkami ZUS
-szkolenie wdrażające
-atrakcyjną stawkę godzinową 19,46zł/h
-zapewniamy odzież ochronną
-wypłatę miesięczną do 15-dnia
-pracę w godz. 7-15; 8-16 ;10-18 plus weekendy dla zainteresowanych

*KONTAKT: 884 007 203

Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego biura przy ul. Towarowej 35, piętro 5 (budynek Delta Tower). Biuro jest otwarte od poniedziałku do piątki od 9-17

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231