Operator wózka widłowego/ Sortowacz

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Tarczyn, mazowieckie

Miejsce pracy: Tarczyn

Miejsce pracy: Stefanowo

Zadania:

  • Operowanie wózkiem widłowym
  • Belowanie odpadów/ surowców produkcyjnych w postaci przypraw, opakowań, surowców
  • Przewóz odpadów w big bagach, belkach bądź luzem z miejsc magazynowania do samochodów transportowych/ kontenerów zbiorczych

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (NIE przez Agencję)
  • Pracę w systemie II zmian (6-14 i 14-22) + możliwe nadgodziny (np. w sobotę - dodatkowo płatne)
  • Wynagrodzenie 2500 zł netto
  • Premię kwartalną ok 300 zł netto

Numer ref. OWW/063/AJĘ
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials