Operator wózka widłowego – rekrutacja online

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Błonie, Sochaczew, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie, Sochaczew

W tej trudnej sytuacji wciąż jesteśmy dla Ciebie dostępni. Poszukujesz pracy? Zostań w domu i skontaktuj się z nami. Obecnie prowadzimy rozmowy rekrutacyjne przez telefon.

Miejsce pracy: Święcice - dojazd z Błonia i Sochaczewa!

Oferta:

  • Stawka 21 zł burtto/h + premia miesięczna wydajnościowa do 500 zł brutto + premia kwartalna frekwencyjna 600 zł brutto
  • Dofinansowany dojazd z Błonia, Sochaczewa
  • Praca w dniach pon.-pt. w systemie 2-zmianowym
  • Umowa o pracę
  • Posiłki regeneracyjne
  • Możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe (nie muszą być UDT)
  • Doświadczenie w pracy na wysokim składzie
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz rzetelność
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Badania Sanepidowskie

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • Rozmieszczanie palet w magazynie
  • Załadunki/ rozładunki towaru
  • Przyjęcia towaru
  • Kontrola zgodności towaru przygotowanego do wysyłki

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials