Opis stanowiska pracy

Praca w hurtowni żywności/ centrum dystrybucyjnym.

Zakres obowiązków:
 Kompletacja zamówień
 Obsługa wózka widłowego typu Reachtruck
 Dział ekspedycji – załadunek/ rozładunek tirów
 Kontrola jakości towaru

Dodatkowe informacje:
 Praca na różne zmiany, także w porze nocnej i w weekendy

Wymagania

Jakie są nasze oczekiwania?
- doświadczenie w pracy jako operator wózka, ważne certyfikaty
-motywacja i chęć do pracy,
-dobra znajomość języka angielskiego,

Co oferujemy?
Stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
Darmowy dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego.
Możliwość długotrwałej współpracy,
Opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
Cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Dodatek wakacyjny i urlopowy,
Dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Prezentacja firmy

Poszukujemy do pracy osób zmotywowanych, chętnych do nauki i wyjazdu do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy