Operator wózka widłowego – praca dla kobiet i mężczyzn

Agencja Zatrudnienia KS Service

Ruszczyn, Kamieńsk, Kleszczów, Radomsko, Bełchatów, łódzkie

Miejsce pracy: Ruszczyn, Kamieńsk, Kleszczów, Radomsko, Bełchatów

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę tymczasową - po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie (15 zł brutto/godz. + premia uznaniowa oraz dodatki wynikające z umowy o pracę)
  • profesjonalne przeszkolenie do pracy
  • stałą opiekę koordynatora
  • planowany transport pracowniczy m.in. z Radomska, Bełchatowa, Gorzkowic
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

NASZE WYMAGANIA

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane
  • umiejętność obsługi komputera będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

TWOJE OBOWIĄZKI

  • obsługa wózka widłowego
  • rozładunek oraz załadunek towaru
  • transport wewnątrzmagazynowy
  • przepakowywanie i kompletacja towaru
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Prześlij nam swoje CV - odezwiemy się!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.