Operator wózka widłowego POZNAŃ, GĄDKI, TARNOWO PODGÓRNE

Gi Group Sp. z o.o.

Poznań, Tarnowo Podgórne, Gądki, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań, Tarnowo Podgórne, Gądki

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową
  • miejsce pracy: Gądki pod Poznaniem
  • wynagrodzenie podstawowe + do 15% premii do wynagrodzenia
  • realna możliwość podwyżki po okresie próbnym
  • możliwość dołączenia do bogatego pakietu benefitów

Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi spalinowych wózków widłowych
  • uprawnienia do wymiany butli gazowych
  • gotowość do pracy zmianowej

Zadania:

  • rozładunek, załadunek towaru w magazynie
  • obsługa spalinowego wózka widłowego

Jesteś zainteresowany? Aplikuj przez portal lub zadzwoń: 668 466 375

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.