Operator Wózka Widłowego- Ożarów Mazowiecki

Benett People Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) rekrutuje i zatrudnia pracowników dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki ul. Radziwiłłów

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
7055

Opis stanowiska:
-załadunek i rozładunek towarów wózkiem widłowym - wysoki skład;
-przyjmowanie dostaw;
-obsługa wózka widłowego;
-kompletacja zamówień.

Oczekujemy:
-uprawnień do obsługi wózka widłowego;
-zaangażowania;
-dokładności;
-chęci nawiązania dłuższej współpracy;
-umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie od zaraz na pełny etat;
-umowę o Pracę Tymczasową
-płatny urlop wypoczynkowy, a także zwolnienie lekarskie;
-terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca;
-pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15, 9-17;
-kartę Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie PZU na korzystnych warunkach;
-wdrożenie w zakres obowiązków.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.